top of page
Gateway

Umieszczona w środku  Gateway umożliwia zdalne sterowanie produktami Parklio™. Służy jako pośrednik między produktami Parklio a użytkownikiem końcowym. Oprócz koordynowania i zarządzania całą komunikacją danych między produktami, Gateway dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o obłożeniu parkingu.

Idealnie sprawdza się na parkingach z większą liczbą miejsc parkingowych i stałym przepływem użytkowników lub w zasadzie dla każdego, kto chce zdalne sterować swoimi produktami. Nie ma też potrzeby, aby klient kontrolował swoje produkty. Będzie to można zrobić zdalnie bez żadnego pracownika.

Cechy

 • Informacje w czasie rzeczywistym

 • Kontrola odległości

 • Łatwy i wygodny w instalacji

 • Kontroluje do 20 produktów

 • Średnica do 50 m

effectiveUsageOfParkingSpace.jpg

Gateway w połączeniu z innymi produktami Parklio pomaga właścicielom parkingów o ustalonej pozycji i właścicielom nieruchomości generować i maksymalizować przychody dzięki operacjom parkingowym przy użyciu najnowszych technologii parkingowych. Idealnie sprawdza się w hotelach, lotniskach, garażach i firmach z dużą liczbą miejsc parkingowych i stałym przepływem użytkowników.

KONTROLUJ DOSTĘP DO PARKOWANIA

Gateway oferuje prosty i niezawodny wgląd w miejsca parkingowe na komputerze lub smartfonie, a jednym kliknięciem umożliwia sterowanie produktami Parklio™ bez ograniczenia odległości. Umożliwia zdalne sterowanie produktami Parklio™ użytkownikom korzystającym z wielu produktów parkingowych i zapewnia duże korzyści dla Twojego parkingu.

Zapewnia bezpieczne zdalne sterowanie wieloma produktami niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy i jest skuteczny w użyciu na małych parkingach, a także w złożonych systemach dużych parkingów. Na parkingu, na którym konieczne jest zdalne sterowanie, szeroka gama produktów Parklio™ pozwala na rozważenie wielu opcji, takich jak częstotliwość użytkowania w ciągu dnia, wielkość punktów wjazdu / wyjazdu lub rodzaj szlabanu itp.

bollard-app-controled.jpg
EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE MIEJSCA PARKINGOWEGO

Gateway zapewnia rozwiązanie dla bardziej efektywnego wykorzystania miejsc parkingowych, podając aktualne informacje o wolnych i zajętych miejscach parkingowych w każdym typie podziemnego lub naziemnego obiektu.

Oprócz zdalnego sterowania, Parklio™ Gateway umożliwia monitorowanie urządzeń Parklio™ przez Internet. Możliwe jest monitorowanie i sterowanie do 20 urządzeń Parklio™ w promieniu do 50 m. Na przykład, gdy jesteś w domu, będziesz w stanie kontrolować Blokady, Szlabany lub Słupki Parklio™ zainstalowane w miejscu pracy. Będziesz także mógł wysyłać cyfrowe klucze swoich produktów Parklio™ swoim klientom, aby mogli zdalnie nimi sterować i zaparkować samochód. Parklio™ Gateway działa doskonale w środowiskach zewnętrznych i wewnętrznych w temperaturach w zakresie od -20 °C do 60 °C.

parklioGateway.jpg
KORZYŚCI Z BRAMKI DO ZDALNEGO PARKOWANIA

Dzięki Gateway posiadasz prosty i niezawodny wgląd w swoje miejsca parkingowe w czasie rzeczywistym na komputerze lub smartfonie. Zarządzanie i monitorowanie obłożenia parkingu jest możliwe poprzez przyjazny dla użytkownika system PMS z dowolnego zakątka świata.

Parklio PMS zapewnia szczegółową analizę zachowania użytkowników i przepływu biznesowego, co może wnieść dodatkową wartość dla Twojej firmy.

Parklio™ Gateway, między innymi z Parklio™ API, które można łatwo zintegrować z dowolną nową lub istniejącą aplikacją internetową lub mobilną, jest podłączona do serwera przez WiFi, co umożliwia zdalne sterowanie rozwiązaniem parkingowym.

Instalacja Gateway jest naprawdę łatwa, użytkownik musi jedynie zamontować ją na ścianie lub słupie za pomocą elementów mocujących, które znajdują się w opakowaniu. Gateway łączy się z Internetem przez Ethernet lub GSM. Po podłączeniu bramki i zakończeniu konfiguracji może służyć do monitorowania stanu i sterowania produktami Parklio Bluetooth Low Energy.

aboutParklio (1).jpg

Jeśli posiadasz miejsce odpowiednie do parkowania, ale nie ma nikogo, kto by go nadzorował, czy to jesteś prywatnym lub publicznym operatorem parkingów, czy też chcesz zapewnić swoim pracownikom, najemcom, klientom dodatkowe miejsce parkingowe, które nie będzie nadużyciem to Gateway jest idealne. Jeśli  chcesz efektywniej wykorzystać miejsce parkingowe i monitorować jego obłożenie to  Gateway w połączeniu z innymi produktami Parklio, zapewni idealne rozwiązanie.

PARKLIO DETECT Parklio™

 

Detect to inteligentny system AI do monitorowania parkowania, analizowania i raportowania danych dotyczących parkowania pojazdów zarówno na parkingach poza, jak i na ulicach.

Parklio™ Detect to innowacyjne rozwiązanie do zarządzania parkingami, które umożliwia monitorowanie wolnych, częściowo zajętych i zajętych miejsc parkingowych.

Dzięki systemowi wykrywania parkowania Parklio™ Detect nigdy nie będziesz musiał zgadywać, czy są wolne miejsca parkingowe, czy nie.
Ten prosty, łatwy w obsłudze system wykrywania parkowania samochodu poinformuje Cię, kiedy pojazd wyjedzie lub wjedzie w określone miejsce oraz czas postoju określonego pojazdu.
System ten jest przeznaczony dla właścicieli parkingów, ponieważ będą mogli monitorować ilość pojazdów na parkingu i kontrolować ten proces. Parklio™ Detect jest przeznaczony do instalacji na każdym rodzaju parkingu i może wykrywać samochody, furgonetki, motocykle i ciężarówki.
Dzięki Parklio™ Detect Twój parking może być idealnie zoptymalizowany, zwłaszcza jeśli chodzi o klientów. W połączeniu z wyświetlaczem Parklio™ Twoi klienci zawsze będą wiedzieć, czy na określonym parkingu są dostępne miejsca parkingowe. Na przykład centra handlowe, garaże parkingowe lub miasta mogą zoptymalizować obłożenie swoich parkingów, zapewniając maksymalne przychody i płynniejszy ruch dla zadowolonych klientów.

Funkcje aplikacji mobilnej Parklio™

dla przedsiębiorstw

 • Monitorowanie na żywo
  Inteligentne raportowanie

 • Zautomatyzowany nadzór miejsca parkingowego przez kamerę

 • Raport o naruszeniu obłożenia w czasie rzeczywistym i zagrożenia bezpieczeństwa

 • Analiza parkowania

 • Wykrywanie zajętości parkingu według rodzaju pojazdu, miejsca parkingowego

 • Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

 • Wykrywanie tablic rejestracyjnych (zgodny z RODO)

 • Bezpieczeństwo parkingu

 • Kamera odporna na warunki atmosferyczne; działa w nocy odporna na różne warunki, odblaski, śnieg, mgła lub deszcz

 • Optymalizacja obłożenia, optymalizacja przepływu ruchu

1.tif

AUTOMATYCZNE ROZPOZNAWANIE TABLIC REJESTRACYJNYCH

 

Kamera Parklio™ z automatycznym rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych (ANPR) rejestruje obrazy pojazdów i rozpoznaje numery tablic rejestracyjnych poruszających się pojazdów w każdych warunkach zewnętrznych.

System Parklio™ ANPR umożliwia automatyczne wykrywanie tablic pojazdu i zapewnia automatyczny dostęp dla uprawnionych użytkowników. Jest to wysoce niezawodny i dokładny system umożliwiający odczytywanie tablic rejestracyjnych pojazdów bez interwencji człowieka.

 • Zarządzany przez smartfon

 • dostępu kontrola Automatyczne wykrywanie licencji pojazdu i

 • Wskaźnik dokładności ANPR > 98%

 • Wysoka rozdzielczość

 • Wysoka wydajność zarówno w warunkach dziennych, jak i nocnych

 • Wysokie osiągi w środowisku wewnętrznym i zewnętrznym

 • Wysoka wydajność przy szybkim lub wolnym ruchu)

 • wodoodporna konstrukcja)Identyfikacja numeru tablicy rejestracyjnej z dużej odległości,

 • Przyjazny dla użytkownika system zarządzania parkingiem

2.tif
bottom of page