top of page

Szlaban automatyczny

szlaban 1.png
Parklio Gate 1.HEIC

Parklio jest producentem produktów i rozwiązań parkingowych z Europy. Automatyczny szlaban sterowana za pomocą smartfona, która służy do ochrony parkingów, wjazdów, obszarów o ograniczonym dostępie, punktów kontrolnych lub wszelkich innych punktów wyjścia/wjazdu, kontrolując ruch drogowy w obu kierunkach.

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, solidna i ochronna bariera - Parklio™ brama - jest wykonana ze stali malowanej proszkowo i zaprojektowana tak, aby była odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Ta inteligentna bramka z ramieniem wznoszącym zapewnia długoterminową niezawodność, wydajną pracę i trwałość. Szeroka gama długości ramion szlabanów sprawia, że ​​szlabany Parklio™ znajdują zastosowanie w każdym rodzaju przestrzeni, w której istnieje potrzeba regulacji. Automatyczne bramy Parklio™ to doskonałe rozwiązanie do kontroli wjazdów i wyjazdów z obszarów publicznych i prywatnych, od małych po duże parkingi.

Cechy produktu

 • Sterowanie smartfonem, obsługa za pomocą bezpłatnej aplikacji (Android i iOS) Parklio

 • Dokładna i bezpieczna obsługa systemu z enkoderem

 • Automatyczne podnoszenie z systemem Parklio™ Smart

 • Regulowane (3-6m) składane ramiona

 • Produkt wysokiej jakości odporny na warunki atmosferyczne

 • Długotrwała trwałość

 • Płynna i wydajna praca

 • Opcja udostępniania klucza cyfrowego

 • Wykrywanie przeszkód

 • Opcja automatycznego zamykania po odjeździe pojazdu

 • Bezpieczna praca dzięki urządzeniom zabezpieczającym

 • Możliwość integracji z innymi systemami

aboutParklio.jpg

Specyfikacje

Długość ramienia bariery      3–6 m²

Czas otwarcia                          3-5 s

Waga                                         40 – 55 kg 

Wzrost                                       1153 mm - 1168 mm

Wielkość paczki                        28x36x118 cm, 430x12x5 cm 

ZDALNIE STEROWANY SZLABAN PARKINGOWY

Nasza brama z ramieniem szlabanu parkingowego jest sterowana za pomocą aplikacji za pośrednictwem smartfona, co pozwala na łatwe podnoszenie lub opuszczanie bramy komfortowo bezpośrednio z samochodu. Dzięki inteligentnym bramom można kontrolować przepływ ruchu na swojej posesji, umożliwić tymczasowe wejście niektórym gościom oraz uniemożliwić wjazd nieupoważnionym kierowcom.

BRAMA  STEROWANA  DLA  KAŻDEGO

Płynne działanie i wytrzymałość  BRAMY Parklio™ umożliwia niezawodną ochronę obszarów parkingowych przed nieautoryzowanym dostępem, co jest ważne w przypadku nieruchomości o ograniczonej liczbie miejsc parkingowych, które często przyciągają wiele pojazdów.

NASZE  INTELIGENTNE  AUTOMATYCZNE  SZLABANY

służą do ochrony średnich i dużych miejsc parkingowych umieszczonych przy wjeździe do budynków mieszkalnych i biznesowych, lotnisk, obszarów publicznych, szpitali, hoteli, obiektów przemysłowych i podobnych obiektów dostępowych.

Ponadto te automatyczne szlabany wznoszące się mogą być używane do kontroli ruchu w taki sposób, aby uniemożliwić ruchowi dostęp do niektórych ulic, jednocześnie umożliwiając przejazd uprawnionym pojazdom. W zależności od wymagań instalacyjnych dostępne są różne długości ramion od 3 do 6 metrów. Oprócz obowiązkowego zestawu, Parklio™ Gates można uzupełnić różnymi akcesoriami. Instalacja i konserwacja są bardzo proste i wspierane przejrzystymi instrukcjami Parklio™.

Po zainstalowaniu eliminuje potrzebę stosowania ochroniarza lub jakichkolwiek dodatkowych produktów lub systemów kontroli dostępu.

Jest trwały i wytrzymały przy niskich kosztach utrzymania.

ŁATWY  W  UŻYCIU  I  KONTROLI 

Komunikuje się ze smartfonem poprzez moduł Bluetooth Low Energy na odległość do 50m. Ponadto, do zdalnego sterowania naszą automatyczną szlabanem bez ograniczenia zasięgu, Parklio Gateway będzie idealnym rozwiązaniem. Na przykład, gdy jesteś w domu, możesz opuścić szlaban parkingowy zainstalowany przed Twoją pracą.

Połączenie Bluetooth umożliwia szlaban do wydajnej pracy z niezawodnym połączeniem w każdym środowisku parkingowym, w tym w garażach podziemnych o różnej wysokości.
Do tego wszystkiego jest jeszcze system Parklio LPR, który umożliwia automatyczne podnoszenie bramek, gdy wykryje nadjeżdżający samochód przez system rozpoznawania tablic rejestracyjnych.

OPCJE  KONTROLI,  UDOSTĘPNIANIA  I  EDYCJI

Aplikacja Parklio™ Connect umożliwia wysyłanie tymczasowych kluczy cyfrowych do innych użytkowników za pośrednictwem aplikacji mobilnej Parklio™, dzięki czemu wielu lokatorów, gości, pracowników i odwiedzających może manipulować bramami Parklio™ Gates w określonym okresie.

Automatyczne szlabany można łatwo udostępniać wielu użytkownikom, co pozwala na bezproblemowe i niezawodne zarządzanie parkingiem.

Parklio-gate-techsheet 6-7.tif
Parklio-gate-techsheet 6-7.tif
bottom of page