top of page
IMG_6069.JPG

Inteligentna blokada parkingowa

bariera 1.png

Bariera parkingowa Parklio™ to sterowana smartfonem blokada parkingowa, która chroni miejsce parkingowe przed nieautoryzowanym użyciem, zapewniając jednocześnie niezawodną kontrolę i efektywne zarządzanie parkingiem. W porównaniu do tradycyjnych szlabanów parkingowych oferuje wiele innowacyjnych funkcji i możliwości, w tym automatyzację.

Cechy produktu

 • Sterowanie smartfonem, obsługa za pomocą bezpłatnej aplikacji (Android i iOS)

 • Udostępnianie tymczasowego klucza cyfrowego odwiedzającym

 • Opcja automatycznego zamykania po odjeździe pojazdu

 • Akumulatory litowo-jonowe / stałe zasilanie (opcja podwójnego zasilania)

 • Nowoczesny panel słoneczny zapewniający zrównoważoną autonomię

 • Solidny stalowy materiał, który wytrzymuje do 9 ton obciążenia

 • Odporny na warunki atmosferyczne

 • Konstrukcja wandaloodporna

 • Agrafka sworzeń zabezpieczający

 • Możliwe sterowanie ręczne

 • Łatwa i prosta instalacja dzięki dostarczonym mocowaniom

 • Dostosowywanie Możliwość integracji z innymi systemami

smartfon.png
Parklio-barrier-str1 sss.jpg

Blokada parkingowa jest kontrolowana zdalnie i działa poprzez aplikację na smartfonie, która umożliwia proste podnoszenie lub opuszczanie blokady z wnętrza samochodu. Blokada parkowania Parklio™ została wykonana z bardzo odpornego materiału, wytrzymałego na różnorodne warunki zewnętrzne. Wysokiej jakości części ze stali powodują, że blokada na parkingu może wytrzymać do 9 ton obciążenia i ponad 4000 N nacisku poziomego.

ZAMONTUJ BLOKADĘ PARKINGOWĄ NA SWOIM MIEJSCU PARKINGOWYM

Blokada zapewnia, że jest ona zabezpieczona przed wandalami, uszkodzeniami bądź nieuprawnionymi działaniami. W przypadku nadmiernej siły, system gumowych sprężyn wewnątrz zespołu mechanizmów zaabsorbuje wpływ samochodu, nastąpi jedynie złamanie sworznia zabezpieczającego (agrafka), ten jednak można szybko wymienić.

Blokada Parklio™ nie wymaga żadnego zewnętrznego ładowania, dzięki ładowalnym bateriom, które mogę pracować do jednego roku na jednym naładowaniu. Wyposażona jest w nowoczesny panel słoneczny dla zrównoważonej autonomii, istnieje również możliwość podłączenia blokady do zasilania stałego. Baterie Parklio™ są dostępne w dwóch wersjach - pojedynczej i podwójne.

PROSTE UŻYTKOWANIE I KONTROLA

Blokadą Parklio™ steruje się w prosty sposób poprzez aplikację na smartfonie, jednym kliknięciem w aplikacji możliwe jest proste podniesienie, opuszczenie, udostępnienie lub zablokowanie kluczy, jak również wszystkie inne opcje.

Blokada komunikuje się ze smartofnem przez moduł Bluetooth o niskim zużyciu energii, w odległości do 50 m.

Połączenie Bluetooth powoduje, że blokada pracuje wydajnie na pewnym połączeniu w dowolnym otoczeniu parkingowym, w tym również w garażach podziemnych.

Potrzeba tylko 4 sekund, aby blokada podniosła się, przez co oszczędza się cenny czas użytkownika końcowego.

Ten inteligentny system blokady parkowania nie wymaga osobnego pilota, konieczne jest tylko pobranie bezpłatnej aplikacji Parklio™ na swój smartfon. Ponadto, blokada posiada sworzeń zabezpieczający do sterowania ręcznego w przypadku braku smartfon.

MOŻLIWOŚCI STEROWANIA, UDOSTĘPNIANIA I EDYTOWANIA OPCJI

Jedną z najlepszych, kluczowych właściwości naszej blokady parkowania jest opcja udostępniania kluczy. Za pomocą darmowej mobilnej aplikacji można wysłać czasowy klucz cyfrowy innym użytkownikom.  Właściciel blokady może określić rozpiętość czasu, w którym inny użytkownik może kontrolować jego blokadę i zaparkować na parkingu. Przez mobilną aplikację użytkownik zostanie precyzyjnie nakierowany na dokładną lokalizację blokady Parklio, niezależnie od tego czy chodzi o parking na zewnątrz, czy w garażu podziemnym. 

Blokady Parklio mogą bez problemu integrować się z dowolnym innym systemem smart i umożliwiają zgodne z czasem parkowanie poprzez Parklio™ API. Blokada udowodniła swoją wyższość i triumfowała w porównaniu do poprzedniej generacji produktów do parkowania, dając początek nowej generacji smart produktów do parkowania. Oprócz doskonałej funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu, nasza zabezpieczająca blokada oferowana jest za przystępną cenę i z szybką dostawą.

Specyfikacja

Czas otwarcia             4 s

Wysokość łuku          51.7 cm

Szerokość                  33.1 cm

Długość                      91.8 cm

Waga                          15 kg

Wielkość paczki        59 x 40 x 16 cm

Blokada parkingowa - Karta techniczna

Blokada parkingowa - Instrukcja obsługi

Parklio 55.jpf
park 5 22.tif
automatic-gate-barrer.jpg

Barierka parkowania Parklio™ – Akcesoria

safetyPin.jpg

AGRAFKA

Dzięki wymiennej agrafce Bariera Parklio™ będzie zawsze gotowa do użycia, nawet w przypadku kolizji pojazdu. Agrafka pozwala na szybką naprawę szlabanu - w przypadku użycia nadmiernej siły złamie się tylko agrafka i bez problemu wymienisz ją na nową. W ten sposób szlaban Parklio™ jest szybko naprawiany i konserwowany, zapewniając bezproblemowe parkowanie.

dongleBarrierParklio.jpg

PILOT PARKLIO

Jeśli nie wolisz korzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej Parklio, istnieje możliwość sterowania produktami Parklio za pomocą zdalnego urządzenia sterującego – Parklio Keyfob. Brelok można przymocować do wnętrza samochodu lub do breloczka. W ten sposób możesz otworzyć barierę Parklio™ jednym naciśnięciem.

bottom of page